SpotkaniaZ czym można iść do psychologa czy psychoterapeuty? Czy są zbyt banalne tematy?

Odpowiednie jest wszystko co sprawia Ci trudność i Ty sam odczuwasz związany z tym dyskomfort. Nie ma znaczenia czy jest to, płacz przy reklamie płatków śniadaniowych, trudność w wyborze butów, czy chęć bycia innym.

Jeśli dostajesz sygnał od samego siebie z ciała, myśli, uczuć to warto go wysłuchać i sobie pomóc. Być może potrzebujesz wsparcia w danej sytuacji, może wystarczy że przyjrzysz się tematowi, który Cię tak nurtuje z innej strony, a może potrzebujesz kogoś kto będzie z Tobą doświadczał tego stanu w jakim jesteś, dzięki czemu będzie możliwe pójście naprzód. Gdy czujesz, że z jakiegoś powodu, jest Ci trudno, jakiś temat powoduje, że czujesz jakbyś gdzieś utknął, chcesz coś zmienić ale nie wiesz od czego zacząć, albo wiesz i mimo to nic się nie dzieje – to nie jest to banalne, jest WAŻNE, ponieważ ważne dla Ciebie w tym miejscu i momencie, w którym jesteś i możesz szukać pomocy ze świadomością, że zostanie to potraktowane poważnie i z szacunkiem.

Rozmowa psychologiczna

✔️ To spotkanie (jedno lub kilka), które daje możliwość przyjrzenia się sytuacji życiowej, emocjom, relacjom i problemom decyzyjnym, które absorbują klienta. Daje możliwość otrzymania wsparcia, wspólnego poszukiwania rozwiązań.
✔️ Nie jest psychoterapią i nie oznacza deklaracji na nią.
✔️ W czasie spotkania/spotkań można przyjrzeć się tematowi, który wnosi klient i wspólnie zdecydować czy jest potrzeba i gotowość do dalszej pracy już psychoterapeutycznej. W trakcie spotkania/spotkań można znaleźć odpowiedzi na pytania: Czy psychoterapia jest potrzebna? Ile czasu potrwa? Jak wyglądają takie spotkania? oraz Czy osoba terapeuty odpowiada klientowi do dalszej pracy? Można zasięgnąć potrzebnych informacji, rozwiać ewentualne obawy.
✔️ Zdarza się, że same konsultacje są wystarczające. Możliwość przyjrzenia się sytuacji życiowej i przeżyciom z innej perspektywy, w nowy sposób, są satysfakcjonujące dla klienta.
✔️ Z konsultacji psychologicznej można korzystać wielokrotnie, w zależności od sytuacji życiowej i potrzeb klienta. 

Spotkanie rozmowy psychologicznej – 50 min -120 zł

Psychoterapia indywidualna

To droga, w którą wspólnie wyrusza terapeuta z klientem. Po pierwszych rozmowach – gdzie terapeuta poznaje świat znaczeń, przeżyć i wartości – określamy cel, do którego będziemy dążyć. W trakcie terapii moim zadaniem jest towarzyszenie Ci i przeżywanie z Tobą. Wspólnie poruszamy się bo wielu obszarach doświadczeń i przeżyć. To czego doświadcza klient w tym kontakcie to akceptacja, szacunek, wsparcie oraz otwartość i gotowość do przyjęcia go takim jakim jest.  W takich warunkach łatwiej mierzyć się z emocjami, podejmować ważne decyzje i poszukiwać siebie, przepracowywać trudne doświadczenia.

Spotkanie terapii indywidualnej – 50 min – 120 zł

Konsultacje Wychowawcze

​Spotkanie z rodzicem, rodzicami  lub opiekunem, którzy poszukują wsparcia, pomocy, porady.

Spotkanie konsultacji wychowawczej – 50 min – 100 zł

Spotkanie on – line

Spotkania on -line proponuje osobą, które nie mogą spotkać się w gabinecie. Są poza granicami kraju, mają utrudnioną możliwość poruszania się, często są w podróży oraz w związku z aktualną sytuacją osobą, które wolą zostać w domu, a nie chcą tracić sesji lub potrzebują kontaktu z psychologiem, psychoterapeutą. 

W formie on-line odbywać się mogą wszystkie proponowane prze zemnie spotkania: rozmowa psychologiczna, psychoterapia, konsultacje wychowawcze. 

Czas spotkań to 50 min, a koszt jest taki jak sesji w gabinecie, rozmowy prowadzę przez Skype. 

Jeśli interesuje Cię taka forma spotkania skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie w celu umówienia terminu. Otrzymasz wszelkie potrzebne informacje.